MÖBLER / Bord / Etagebord 11587045
nr 1158 7045
Etagebord
med låda, Sent 1800-tal, längd: 47 cm, djup: 32 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 januari 2018
kl 18:30:49
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr